מציג תוצאות 1 עד 3 מתוך סך הכל של 3

אשכול: בוקרשט

Hybrid View

ההודעה הקודמת ההודעה הקודמת   ההודעה הבאה ההודעה הבאה

בוקרשט

טס לשם בתחילת ספטמבר
    אשמח להמלצות
    קזינו ? אתרים ? מועדונים ?

בוקרשט בוקרשט ושוב בוקרשט ויכול להגיד לכם שיש שם פוקר מעולה בכל בתי הקזינו אירוח כיד המלך אוכל משובח חיי לילה בין היפים בעולם לדעתי רק ווגאס עולה על בוקרשט הכל כאן זול לינה אפשר למצוא גם ב 40 אירו ללילה עכשיו אני יסביר כמה עולה במונחים של כסף ישראלי אז ככה נסיעה במונית באיזורים שאתם צריכים עולה בממוצע 10 שקלים ארוחה במקדונלד עולה 18 שקלים ארוחה כיד המלך על האש וחומוסים ממש כמו בארץ עולה בערך 50 שקלים לאדם יש כאן בנות מבין היפות בעולם שפוגשים בכל מקום ועכשיו כל אחד ואיך שהוא יודע להתחיל ... או שיש כאן מקומות של מסאג' עולה בין 250 ל 450 שקלים לשעה בקיצור כל מי שבא לכאן התאהב בעיר ורצה לחזור רק לבוקרשט

לגבי פוקר אני אישית משחק כמעט בכל יום באחד מבתי הקזינו שהוא בין היפים ברומניה אני חייב לציין שכניסה לקזינו עולה 50 שקלים ל 24 שעות זה מס קזינו שהמדינה קבעה
    רייק 2% כניסה לשולחן 500 או 1000 שקלים בליינדים 5-10 או 10-10 או 10-20 שקלים חוק פנימי למי שמרוויח חובה לשחק שעתיים וזה בשביל שלא יבוא מישהו שמכפיל או משלש בידיים הראשונות ומיד קם ועוזב את השולחן בקיצור תהנו

ציטוט פורסם במקור על ידי Cowboys צפה בהודעה
    טס לשם בתחילת ספטמבר
    אשמח להמלצות
    קזינו ? אתרים ? מועדונים ?
    קזינו פופלריים בקרב ישראלים, זה רדיסון, מריוט והקוין. אני אישית הכי אוהב את הקויין יש שם אווירה ביתית ולא מרגיש המוני מדי (המלון שבו הקויין שוכן זה שרטון). המשחק הפופלארי שם הוא הולדם נגד הבית (אולטימיט, אחלה משחק לפי דעתי אם משחקים אותו נכון אפשר גם לעקוץ מדי פעם :-))

לגבי אתרים, יש את העיר העתיקה שיש שם חנויות נחמדות, עם מסעדות ובערב בסביבות השעה 21:00 אפשר לצאת לברים שם לשתות איזה בירה.
    בנוסף, ישנם שני קניונים אם כי לחובבי הקניות הם יראו יחסית שקטים, ניתן למצוא בקניון הראשי בעיר (אפימול) את המותגים המפורסמים מהארץ - זארה פול אנד בר, ברשקה, טומי וכדו..
    הייתי מציע ללכת גם למרחצות של סאונות חמות וגקוזים, במרחק של עשרים דקות נסיעה ממרכז העיר, קוראים למקום תרמה (Therme Bucuresti) והמקום למעשה כמו פארק מים קטן, מאוד מומלץ.

לגבי מועדנים, אני חושב שהכי מומלץ לשאול את הבחורות שמסתובבות בקזינו, הן יודעות מה הכי מומלץ באותו ערב. מועדנים משתנים מלילה ללילה.