מציג תוצאות 1 עד 6 מתוך סך הכל של 6

אשכול: שי "גאבור" צור זוכה בצמיד של סבב אליפות העולם בפוקר !

שי "גאבור" צור זוכה בצמיד של סבב אליפות העולם בפוקר !

ישראל עשתה זאת שוב! שי "גאבור" צור הופך להיות הישראלי השני שזוכה בצמיד לקיץ על ידי זכיה באירוע מס '65: $ $1,000 No-Limit Hold'em (30 דקות). צור הולך בעקבות בן מאיה, שזכה באירוע מס '47: $1,500 No-Limit Hold'em.

צור רץ אל הזהב בתבנית שיא. למרות השלבים הקצרים שהבטיחו אקשן – והשחקנים שדאגו לאקשן רב -הצליחו לרדת מ 27 שחקנים עד למנצח בתוך פחות מחמש שעות של משחק אשר היה זמן שיא . צור קיבל 223,241 $ וצמיד הזהב הראשון של WSOP של הקריירה שלו .

שם: ShaiZURRwide.jpg
צפיות: 138
גודל: 99.0 KB

"זה חלום שהתגשם, כמובן", אמר צור בהתלהבות אחרי הטורניר. "זה שולחן הגמר השלישי שלי בווגאס, אבל ללא זכיה בצמיד, אני כל כך שמח להצטרף למשפחת
    הזוכים בצמידים , ובמיוחד להצטרף לרשימת הזוכים הישראלית".

צור הפך לזוכה הישראלי השני של הקיץ אחרי הניצחון של מאיה בטורניר השוטאאוט 1,500 דולר. "אני לא מכיר אותו [בן מאיה], אבל כולנו היינו מודעים לזכיה שלו", עוד זוכה צמיד ישראלי, אסי משה, שזכה באירוע של 1,500 דולר ב -2014, רץ גם הוא בטורניר הזה וסיים במקום ה -16. "היינו בשולחנות שונים, גם כאשר הגענו לשני השולחנות האחרונים ," אמר צור. "חשבתי שזה בשבילנו, אבל לצערי הוא הודח".

צור משחק בדרך כלל פורמטים איטיים יותר, אבל בחר לשחק בטורניר טורבו זה אחרי חגיגות פרועות של יום העצמאות. "ברור שברוב הזמן אני משחק מבנים איטיים ומנסה להביא את המשחק הכי טוב שלי, אבל ב -3 ביולי היתה מסיבת 4 ביולי, אז לא רציתי לשחק טורניר עמוק עמוק אחרי המסיבה בלילה, טורבו היה מושלם בשבילי, ישנתי שלוש שעות, באתי עם האדרנלין זה פשוט עשה את העבודה בלי הפסקה, וזה נמשך כל הדרך עד הסוף! "

כשנשאל על הפוקר בישראל, חיוכו של צור ירד מפניו. "הפוקר בישראל עדיין לא חוקי,זה נחשב למשחק מזל, ולכן זה לא חוקי, אבל מותר לי ללמוד פוקר, אני וכמה מחברי הקמנו את האקדמיה הישראלית לפוקר לפני שלוש שנים, ועד היום " היו מעל 2,000 תלמידים שאוהבים את המשחק ורוצים להשתפר במשחק, ואני מקווה שיום אחד יהיה פוקר חוקי".
    נערך לאחרונה על ידי chita, 20-08-17 בשעה 14:05

כל הכבוד !!! כבוד גדול לישראל